+90 505 638 29 77 - +90 553 307 12 38 - info@ajansezber.com

Web Tasarım

feature image

Web Tasarım

Kurumsal Web Sitesi, Yönetim Paneli Çözümleri

Web siteleri günümüzde kişisel veya kurumsal girişimlerinizin tanıtımını sağlayan en etkili araç konumundadır. Teknolojinin ulaştığı noktayı düşündüğümüzde bu popüler aracın ne kadar etkili olabileceğini tahmin etmek hiçte zor değil. Web sitelerinin, firmaların dünya çapında tanıtım yapmalarının yanında;
firma ile ilgili güncel haberlerin duyurulması,
bayi/servis gibi alt kurumlar ile iletişimi sağlamaları,
e-ticaret özelliği ile bir mal veya hizmetin satışını mümkün kılmaları,
personel ihtiyacını karşılayabilmeleri,
son kullanıcı ile direkt iletişimi sağlayabilmeleri gibi bir çok önemli özelliği var.


Web siteleri bu kullanım yoğunluğu sebebiyle artık kullanıcıların bilinçaltına çok kolay erişim sağlayabilmektedir. Bugünlerde kişisel veya kurumsal girişimlerin web siteleri artık kullanıcılar üzerinde ilk izlenimin oluşmasında önemli etki sahibidir. Örneğin kullanıcılar bir web sitesinin tasarımı, hızı veya fonksiyonelliklerini göz önünde bulundurarak "bir firmanın ne kadar kurumsal veya profesyonel çalışan bir firma olduğunu" tahmin edebiliyor.


Hazırladığımız web siteleri için en yeni tasarım trendlerini takip ediyoruz, site içi erişim ve kullanım kolaylığı konularını öncelikli olarak dikkate alıyoruz. GK imzası ile hazırlanmış bir web sitesi ile her zaman rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz.


Duyarlı Web Tasarımı


Gelişen teknoloji ile birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden web sitelerine erişim oranları gün geçtikçe artıyor. Araştırmalar, ilerleyen zamanda bu oranın masaüstü ve dizüstü bilgisayarlardan yapılan erişim sayısını geçeceğini gösteriyor. Farklı cihazlardan erişim ve bu cihazların sahip olduğu farklı ekran çözünürlükleri web siteleri için Responsive Web Design (Duyarlı Web Tasarımı) anlayışını doğurdu. Responsive Web Design kısaca web sitelerinin açıldığı ekran boyutlarına göre akıllı olarak yeniden şekil almasıdır.


Ajans EzBer olarak günümüzde büyük önemi olan bu özelliğe sahip olan web siteleri geliştirmekteyiz.