+90 505 638 29 77 - +90 553 307 12 38 - info@ajansezber.com

Kurumsal

feature image

Kurumsal

Hakkımızda

Yaratıcılık, sadece nesneleri birbirine bağlamaktır. Yaratıcı yeteneklere sahip insanlara bir şeyi nasıl yaptıklarını sorduğunuzda, bu konuda biraz suçlu hissediyorlar, çünkü aslında onlar bir şey yapmadılar, sadece bir şeyler gördüler. Steve Jobs

Ajans Ezber olarak 10 yılı aşan hizmeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren web tasarım ve grafik tasarım konusunda hizmet veren uzman kadroya sahip olan şirketimiz;


Hizmetlerimiz web tasarım ve grafik tasarımının yanı sıra; seo optimizasyonu, kurumsal kimlik, e-ticaret, sosyal medya yönetimi, mobil uygulama, reklam, promosyon ürün tedariği, yazılım geliştirme ve ürün fotoğrafçılığı operasyonlarını da kapsamaktadır.


Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede reklam sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.


Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve mantıklı fiyat belirleme olmuştur.


Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Ajans Ezber, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.


Ale Hotels, Jinefem Tıp Merkezi, Sarıkuş Kreş ve Çocuk Kulübü, Deniz İçecek A.Ş., Ecodab A.Ş., Wildmix A.Ş., Suem Kozmetik, Nova Transformers, Dr.Sibel Malkoç, Prof.Dr.Orhan Özçatalbaş, EG Medikal, Sky Medikal, Kukla Mukla, Füzyon Turizm, Füzyon Rent a Car, İdeal Danışmanlık, Cenka, Köksallar Sigorta, Esee, Çözüm Eğitim Kurumları, Aytek İnşaat, Dal Proje & İnşaat, Muums Mimarlık, Coffee Shop, ChocolateZade, Hanzade Unlu Mamülleri, URZ LTD.ŞTİ., Cemre Züccaciye, Detay Kozmetik, Egem Ticaret, Garant İnşaat, Mavi Dünya İnşaat, HKD Mühendislik, Kadıyahya Kahve, Gourmet Coffee Roasting, Levent Kimya, Meltem Tarım, VTV (Kanal VİP), Orbit Tıp Merkezi, Paçacı Hacı Usta, Pir Organizasyon, Özdoğan İnşaat, Torgay Gayrimenkul & Otomotiv gibi kuruluşlara web tasarımı, kurumsal kimlik, grafik ve reklam çalışmaları yapmıştır.