+90 505 638 29 77 - +90 553 307 12 38 - info@ajansezber.com

E-Ticaret

feature image

E-Ticaret

İhtiyacınız Olan Herşey Burada

İhtiyacınız Olan Herşey Burada

Size bir alışveriş sitesi açmak için gerekli tüm araçları sunmaktayız. Hesabınızı açtığınızda alışveriş siteniz, alışveriş sepeti ve ödeme altyapısı entegrasyonu hazır olan bir sanal mağazanız hemen kullanıma hazırdır.

Açtığınız hesap ile aşağıdaki özelliklere sahip bir sanal mağazanız olur, hem de anında.

Web sitesi
Alışveriş Sepeti
Ürün Kataloğu
Ödeme Alt Yapıları Entegrasyonu
Pazarlama Araçları
Raporlama
Mobil uyumlu alışveriş sitesi

Çok Fonksiyonlu Sanal Mağaza

Aynı anda hem sanal mağazanızdan ve facebook'dan mı satış yapmak istiyorsunuz? Bir de kendinize ait bloğunuz var oradan da satış yapmak ne kadar güzel olurdu değil mi? Ürünlerinizi 1 kere ekledikten sonra dilediğiniz yerde hemen satışa sunabilirsiniz: Alışveriş sitenizde, facebook mağazanızda veya bloğunuzda

Ne Satmak İsterdiniz?

Alışveriş mağazası dendiğinizde aklınıza sadece kargolanabilir ürünler mi geliyor? Peki yazdığınız bir kitabı satmak isterseniz ne yapacaksınız? Ya da evinizde özel ders verdiğinizi düşünün, ders saatlerinizi satmak istemez misiniz? Ganipara ile sadece kargolanabilir ürünleri değil, bilgisayarınızda yazdığınız bir kitabı e-kitap olarak, veya özel ders saatlerinizi kolaylıkla satabilirsiniz.

Vitrin Herşeydir

Bir ürünü sattıran şey, müşterinizin ihtiyacıdır, ama sizden almaya karar vermesi, alışveriş sitenizin ne kadar güzel göründüğü ile alakalıdır. Profesyoneller tarafından hazırlanmış, birbirinden tamamen farklı temalar ile sanal mağazalarınızı oluşturabilirsiniz. Bu özel tasarımları kişiselleştirebilirsiniz. Profesyonel tasarımı ile sanal mağazanız rakiplerinizden daha çekici bir vitrine sahip olur.

Arama Motorları

Müşterileriniz bir ürün almak istediklerinde, ilk yaptıkları bir arama motorunu açarak arama yaparlar. Yani müşteriye ilk ulaşım noktanız arama motorlarında ne kadar önde çıkabildiğiniz ile ilgilidir. Ganipara ile oluşturduğunuz alışveriş siteleriniz arama motorları tarafından doğru olarak listelenecek şekilde tasarlanmıştır ve arama motorlarının güncel algoritma değişikliklerine göre sürekli yenilenmektedir.

Biz Buradayız

Ama ben tek başıma nasıl yapabilirim demeyin, içiniz rahat olsun. Biz tüm ekibimizle birlikte sanal mağazanız ile ilgili aklınıza takılan soruların cevaplarını bulmanız için yanınızdayız. Yardım dokümanları, destek sayfaları ve canlı desteğimizle sorularınız cevapsız kalmaz.