+90 505 638 29 77 - +90 553 307 12 38 - info@ajansezber.com

Fotoğrafçılık

feature image

FOTOĞRAFÇILIK

ürün, konsept, kurumsal, katalog, mekan ve mimari, yiyecek-içecek, web site çekimleri

Profesyonel Fotoğraflar İle Kataloğunuzu Oluşturun!Tanıtım araçlarından bir diğeri de fotoğraf çekimi. Ürünlerini ve çalışmalarını göstermek isteyen şirketler profesyonel fotoğrafçılık hizmetlerinden yararlanıyorlar.

Günümüzde herkes profesyonel fotoğrafçı olduğunu iddia etmekte. Ancak fotoğraf çekmek, daha doğrusu nitelikli fotoğraf çekimi herkesin harcı değil. Eğer kurumsal bir çalışma için yapılıyorsa profesyonel bir ekiple çalışılması gerekiyor. Web Home da tam olarak sizlere bu imkanı sunmakta. İster havadan, ister 360, ister panoramik fotoğraf hizmeti isteyin; her biri için çözüm üretmekteyiz.

Başarılı bir fotoğraf çekimi;

Firmanızın kalitesini sergiler.
Kataloglarınıza koyabileceğiniz kaliteli görseller temin eder.
Ürünlerinizi ayrıntılı olarak tanıtır.
Kurumsallığınızı destekler.
Yaratıcılığınızı gösterir.
Markalaşma sürecinizi hızlandırır.
Amatör değil profesyonel görünmenizi sağlar.
Büyüme hızınızı artırır.
Ürünlerinizi Sergileyin!

Reklam çekimleri yeme içme sektöründen otomotive kadar her alanı kapsıyor. Hatta günümüzde danışmanlık hizmetinden web tasarım hizmetine kadar farklı alanlarda çalışan kuruluşlar kendi reklam filmlerini çektiriyorlar. 360 derece yapılan çekimler özel bir senaryo ile oyuncu ve farklı materyaller kullanılarak tamamlanıyor.

Geniş bir prodüksiyon ve profesyonel çalışma isteyen reklam çekimleri markaların tanıtım yüzlerini oluşturmakta. Televizyonda, internette, sosyal medyanın farklı alanlarında yapılan paylaşımlarla yayılan videolar ile potansiyel müşterilerinizi ikna edebileceksiniz.

Havadan Çekim ile Mekanınızı Tanıtın!

Profesyonel fotoğrafçılık kapsamında mekanınızın, fabrikanızın, işletmenizin havadan görüntülerini alabilir ve tanıtım çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Havadan çekim insansız hava araçları ile fotoğraf ve video çekmek olarak tanımlanmakta. Bilgisayar sistemi ile kontrol edilen bu çalışmalar ile;

firmanızın büyüklüğünü,
kalitesini,
imajını,
teknik donanımını,
çalışma alanlarını,
çalışma koşullarını,
departmanlarını,
konumunu sergileyebileceksiniz.
Markanızı dış dünyaya tanıtacak en önemli araçlardan biri fotoğraflar. İmajınızı sağlamlaştıracak ve kalitenizi gösterecek bu görseller elbette profesyonel ellerden çıktığında değer kazanacak. Nitelikli çalışmalar ile firmanızın tanıtımını gerçekleştirebilirsiniz. Bünyemizde yer alan fotoğraf ekibimiz sizlere:

ürün
moda
portre
özel organizasyon
konsept
kurumsal
katalog
mekan ve mimari
açılış ve etkinlik
basın
kongre ve fuar
konser ve festival
yiyecek-içecek
web site çekimleri

gibi hizmetler sunacak ve özgün, yaratıcı ve fark kılan fotoğraflar ortaya çıkaracak.